Hizmetlerimiz

Organizasyon

Kongre, açılış, sergi, toplantı, kokteyl, seminer, bayi toplantıları ve gala yemekleri gibi eğitim, iş ve eğlence amaçlı organizasyonlar için konsept geliştirerek hayata geçiriyoruz. Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışını benimsemiş genç ve yaratıcı ekibimizle her detayı tek tek değerlendirerek özel günlerinizde fark yaratıyoruz. Amacımız, organizasyonunuzla fark yaratarak, konuşulacak izler bırakmak...

Halkla İlişkiler

Kalitenizi ve farklılığınızı iletişimin var olduğu her alanda sürdürebilmenin en etkili yolu halkla ilişkilerdir. Halkla İlişkilerin, pazarlama planlarının gizli silahı olduğu prensibinden yola çıkarak, yenilikleri takip ederek, kimsenin düşünmediğini düşünerek ve uygulayarak, akılcı ve kaliteli çalışmalarla marka bilinirliğinizi arttırmayı hedefliyoruz.

Bu amaçla çıktığımız yolda; Yeni pazarlar yaratmak, müşterileri ürünlerinizle yakınlaştırmak, ürün lansmanları, pazardaki mevcut ürünlerinizi yeniden konumlandırmak ve canlandırmak, reklamınızın etkisini güçlendirmek, satış - promosyon kampanyalarınızı güçlendirmek, markanınızın / ürününüzün hikayesini anlatmak ve hedef kitlenize en uygun yoldan ulaşabilmek için etkili stratejiler üretiyoruz.

Medya İlişkileri

Medya ilişkileri iletişim yönetiminin vitrinini ve marka itibarınızın, bilinirliliğinizin de temelini oluşturur. Medula, müşterileriyle yazılı ve görsel mecralar arasında köprü görevini üstlenerek, kurumsal mesajlarının en doğru ve etkili biçimde kamuoyuna iletilmesi için gerekli tüm medya ilişkileri, medya planlama ve satın alma hizmetlerini sunar. Basın bültenlerinin ve bilgi dosyalarının hazırlanması, medyaya dağıtımı ve takibi, kurum yöneticilerinin ve bilinirliği yüksek olan kişilerin görüşlerinin medyaya iletilmesi, haber niteliği taşıyan özel konularda röportajlar organize edilmesi, gerektiğinde medya mensupları ile iyi ilişkiler geliştirmek üzere bir araya gelinecek özel toplantılar düzenliyoruz.

Kurum İçi İletişim / Eğitim

Çalışanların en değerli marka elçileri olarak kabul edildiği günümüzde kaliteli işgücünü cezbedebilmek için çalışanlarla etkili iletişim kurmak tartışmasız kabul edilen gerçeklerden biridir. Hedefinizin gerçekleşmesi için çalışanlarınızın mutlu olması gerekir. Çalışanların bilgi ve becerilerinin geliştirmeleri açısından eğitilmeleri üretkenliğin ve motivasyonun artmasına da yardımcı olur. Medula’ nın sunduğu kurum içi iletişim, organizasyon ve eğitim çalışmaları ile çalışanların kuruma bağlılığı sağlayarak kurum ve çalışanı arasındaki uyumu arttırmayı hedefliyoruz. Planlı ve süreklilikle yürüttüğümüz faaliyetler; çalışanların, kurumun değerlerini ve kültürünü benimsemesini kolaylaştırma ve kuruma bağlılığını artırma işlevi görür.

Etkinlik Yönetimi

Tüketicilerle farklı bir zeminde ilişki kurma ve mesaj aktarma fırsatı veren Etkinlik Yönetimi, rekabetin çok yoğun yaşandığı iş dünyasında farklı olarak algılanmanızı sağlar. Davetiyeden dekorasyona, konuşma metninden basın dosyasına, görevlilerden hediyelerin seçimine, her şey bir mesaj aracıdır. Önemli olan bu mesajın kurumunuzun hedefine uygun bir şekilde ve bütünlükte sunulabilmesidir.

Stratejik planlama psikolojisi kullanarak tasarlayıp uyguladığımız etkinlikler arasında; basın toplantıları, fuar katılımları, basın gezileri, sponsorluk aktiviteleri, ticari gösteri organizasyonları, outdoor etkinlikleri ve özel tasarlanmış projeler yer almaktadır.